M10 Collar Nut Flanged Hexagon Nut DIN 6923 A2
6549 pcs
Stock levels are available after logging in
SKU
1788
M10 Collar Nut Flanged Hexagon Nut DIN 6923 A2 is available to buy in increments of 1
Specification:
- M10 A2 stainless steel nut
- Material: stainless steel
- Suitable for fixing PV profiles and 40x40 rail connectors
- New product, made in Poland
| EAN | 4127975235131 |
|---|---|
| Manufacturer | Onetric |
| Weight | 0.012000 |
| Warranty | 2 |
| PV Mounting System | Pitched Roof - Tiled roof, Pitched Roof - Corrugated sheet metal, Pitched Roof - Standing seam, Flat Roof - Invasive, Flat Roof - Balast, Flat Roof - Heat Welded |
| Colour | Silver |
| Width | 2.20 cm |
| Height | 1.00 cm |
| Length/Depth | 2.20 cm |
Write Your Own Review
More from Onetric







