Adapter Plate for Hanger Bolts M10 A2
1789 pcs
Stock levels are available after logging in
SKU
1701
Adapter Plate for Hanger Bolts M10 A2 is available to buy in increments of 1
Product features:
- Length: 81mm
- Width: 30mm
- Thickness: 5mm
- Hole diameter: 10mm
- Hole dimensions 11x39mm
- New product, made in Poland
- Adapter designed for photovoltaic installation.
- Adapter made of stainless steel.
| EAN | 4127799682128 |
|---|---|
| Manufacturer | Onetric |
| Weight | 0.055000 |
| Warranty | 2 |
| PV Mounting System | Pitched Roof - Corrugated sheet metal, Flat Roof - Invasive |
| Colour | Silver |
| Width | 3.20 cm |
| Height | 0.40 cm |
| Length/Depth | 8.40 cm |
Write Your Own Review
More from Onetric







